HB Racing Polska dystrybutor hurtownia sklep modelarski Szczecin

Home › Wypożyczalnia modeli RC Szczecin

Wypożyczalnia modeli RC Szczecin

modele rc sklep modelarski

Zastanawiasz się jak to jest rozpędzić samochód RC na torze, chcesz poczuć adrenalinę i emocje ścigania się lub chcesz po prostu wypróbować model przed zakupem - to propozycja dla Ciebie!

Jeśli nie masz swojego modelu RC już teraz możesz go wypożyczyć i w pełni cieszyć się z jazdy.
Serdecznie zapraszamy na tor off-road SMK Szczecin, na którym będziesz mógł przekonać się jak świetna jest to przygoda.

Jedyna opłata to koszt wynajęcia modelu:
Cena: 20zł obejmuje wypożyczenie profesjonalnego modelu Traxxas Slash 2WD wraz z 1 baterią do jazdy na torze SMK Szczecin - wykorzystanie 1 baterii  to średnio 20 minut aktywnej jazdy, (czas jazdy na jednej baterii jest uzależniony od indywidualnego stylu jazdy kierowcy przeciętnie 1 bateria to około 15 – 25 minut jazdy).

Modele RC Traxxas Slash z napędem 2WD (na tylną oś) z silnikami szczotkowymi zasilane pakietami LiPo są idealne do zapoznania się z tym wyjątkowym hobby. Modele te osiągają duże prędkości, są wytrzymałe i zapewniają wyjątkowe emocje!

Ścigając się na torze RC każdy, bez względu na wiek i doświadczenie może poczuć radość i adrenalinę! Przyjdź, przetestuj model RC i przekonaj się jakie to ekscytujące!

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem innego modelu zawodniczego w miarę możliwości postaramy się go dla Ciebie przygotować do jazdy abyś mógł go wypożyczyć i przetestować.

Wypożyczanie modeli możliwe jest tylko gdy otwarty jest tor SMK Szczecin - zapytaj.


‹ Powrót