HB Racing Polska dystrybutor hurtownia sklep modelarski Szczecin

HomeModele RCSamochody terenowe elektryczne Off-RoadElektryczne › Traxxas TRX-4 SPORT 1/10 BLUE

Traxxas TRX-4 SPORT 1/10 BLUE

Traxxas TRX-4 SPORT 1/10 BLUE

  TRAXXAS TRX-4 Sport jest zupełnie nowym projektem Traxxas'a. Naładowany jest innowacjami i nowymi funkcjami, które zapewniają wszechstronność i duże możliwości. TRX-4 Sport jest zbudowany z myślą o ekstremalnych możliwościach off-road.Model został wyposażony w wyjątkowo duży prześwit pomiędzy podwoziem, a terenem. To pozwala na estremalną jazdę praktycznie wszędzie. Dwie najbardziej istotne innowacje, to zdalna blokada dyferencjałów oraz opcja wysokiej i niskiej prędkości. To wszystko sprawia, że TRX-4 jest rzeczywiście wyjątkową propozycją na rynku modeli samochodów R/C

  TRX-4 Sport wyposażony jest w dwa - na stałe zablokowane dyferencjały, co pozwala mu na wykorzystanie pełnej mocy silnika Titan 21T 550 podczas poruszania się po ekstremalnym terenie. Ułatwia to również zwiększony do 80mm prześwit pomiędzy podwoziem, a terenem.
  Sterowanie TRX-4 Sport realizowane jest przez dwu kanałową aparatrurę TQ 2.4GHz. 

  Silnik Titan 21T 550
  TRX-4 wyposażono w ulepszony silnik napędowy Titan 21T 550, który wyposażono w zintegrowany wentylator chłodzący.

  Elektroniczny regulator obrotów XL-5 HV
  Sterowanie napędu realizuje nowy - elektroniczny regulator obrotów XL-5 HV. Posiada on przydatną funkcję trzech trybów zabezpieczenia termicznego i wyposażony jest w wysokoprądowe złącza elektryczne. Do tego w regulatorze XL-5 HV znajduje się funkcja „Training Mode.™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50% oraz funkcje "Sport" i "Race". Funkcja "Training" jest przydatna dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować  technikę precyzyjnej jazdy. Regulator XL-5 VH jest oczywiście wodoszczelny w myśl zasady „błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu”. Najważniejszą funkcją regulatora jest obsługa napięć pochodzących z pakietów 3S LiPo.

  Serwomechanizm 2075X
  Serwomechanizm okładu sterowania jest wodoszczelny i wyposażony w metalowe zębatki.

  Układ kierowniczy
  TRX-4 posiada układ kierownichy pozwalający na obrót kół w zakresie 2 x 45st. To pozwala na wykonywanie ciasnych zakrętów w trudnym - kamienistym terenie.

  Umiejscowienie silnika napędowego w bliskości przedniego zawieszenia zwiększa możliwości trakcji.

  Dodatkowe przełożenie pozwalające na bezpieczną jazdę po terenie kamienistym.

  UWAGA - potrzebne do uruchomienia modelu:

      pakiet napędowy - 2S / 3S LiPo (6S / 7S NiMh)
      ładowarka pakietu napędowego
      zasilanie nadajnika - 4 baterie typu AA

  Podobne w tej kategorii
  Najczęściej kupowane z tym produktem