ROGUE TERRA RTR Brushless Monster Truck 4WD - wersja zielona
Model jest wyposażony w plastikowe amortyzatory o dużej objętości z radełkowanymi nakrętkami do szybkiej i łatwej regulacji wysokości pojazdu, dyferencjały z metalowymi zębatkami, regulowane sprzęgło poślizgowe i półosie kardana CVD na przedniej i tylnej osi. Cały model jest wyposażony w łożyska kulkowe.
Podwozie z tworzywa sztucznego i kompozytu z felgami do ochrony bocznej pozwala modelowi wytrzymać w każdych warunkach. Niezwykle wydajny system KONECT AC firmy HobbyWing , który obejmuje wodoodporny regulator prędkości 80 A i silnik o rozmiarze 3660 o prędkości 2200 Kv. Wszystko to zapewnia maksymalną moc przyspieszania podczas całej jazdy. Dzięki pilotowi KONECT 2,4GHz można ustawić prawie wszystkie parametry modelu.
Dodatkowo masz dostęp do całej gamy opcjonalnych części tuningowych.
Hobbytech to francuska marka, której filozofią jest tworzenie gamy atrakcyjnych produktów, z których mogą korzystać wszyscy, od najbardziej doświadczonych zawodników po początkujących. Produkty są wytwarzane we Francji w centrum rozwoju w Tuluzie.
Właściwości:
Napęd na wszystkie koła 4WD Serwosterowanie 7Kg z metalowymi zębatkami w zestawie aluminiowa dźwignia serwa do serwa skrętu jako dodatkowe TUNING Plastikowo-kompozytowe podwozie dla większej stabilności z plastikowymi wzmocnieniami Plastikowe amortyzatory olejowe o dużej objętości Dyferencjały przednie i tylne ze stalowymi zębatkami Półosie CVD na przedniej i tylnej osi Całkowicie zamknięta przekładnia główna i zębnik chronią przed uszkodzeniami w terenie nowy zestaw KT3X NEO 2,4 GHz FHSS RC KONECT Silnik bezszczotkowy/AC 4-biegunowy, z obrotem Kv2200, w rozmiarze 3660 firmy "HOBBYWING" Wentylatory standardowe do regulacji i silnika Regulowane słupki nadwozia Atrakcyjny i nowoczesny pomalowany korpus wraz z ramą ochronną Nowoczesne miękkie opony terenowe naklejane na czarne tarcze Wodoodporny regulator AC KONECT 80 Amp firmy "HOBBYWING" do zestawu 2-3S LiPo ze złączem T-DYN Wodoodporna obudowa odbiornika Łatwa konserwacja
Wymiary:
Wysokość: 210mm Długość: 470mm Rozstaw osi: 270 mm Szerokość: maks. 355 mm Prześwit: 55 mm Całkowita waga: 3035g
Zestaw zawiera:
Monster Truck ROGUE TERRA RTR z silnikiem, sterowaniem elektronicznym i serwomechanizmem (bez ładowarki, zestawu Power LiPo i baterii: 3x AAA do zestawu RC) Nadajnik KT3X NEO 2,4 GHz FHSS Krótka instrukcja