Sklep modelarski Szczecin - dystrybutor HB, MST, Yokomo, Sakura, Mugen Seiki, Tetsujin, GS Racing, KillerBody

Koszyk:
0,00
Home News › Relacja z budowy MIG 3 ESA aircombat cz 1

Relacja z budowy MIG 3 ESA aircombat cz 1 ‹ Wszystkie aktualności

Data:
Rozpoczynamy w Koszalinie bitwy combatowe piankowymi modelami zdalnie sterowanymi. Samoloty ESA AirCombat, to najprostszy i najtańszy wstęp do latania w "dużym" combacie. Dodatkowo daje masę dobrej zabawy! Złożenie modelu nawet dla niewprawnego modelarza nie sprawi problemu. Model w wersji elektrycznej. Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z budowy samolotu MIG 3 ESA.

Po wyjęciu z pudełka model trzeba zaoblić papierem ściernym. Należy uważać, żeby rantem papieru ściernego nie uszkodzić modelu. Etap bardzo przyjemny bo model z każdym przetarciem upodabnia się do samolotu :)




W skrzydła wklejamy pręty węglowe dla usztywnienia ich i całość sklejamy klejem CA i UHU Por. Na tym etapie potrzebna jest dokładność, żeby wszystko prosto powklejać. Od tego będzie zależało jak nam się będzie później latało.
Aha, nie do przecenienia w budowie modeli piankowych jest przyspieszacz do klejów CA - przyspiesza pracę :)




Etap malowania. Nie jest potrzebny ale na start model zdalnie sterowany dzięki niemu ładnie wygląda. Dodatkowo lepiej na niebie widać jak model jest ułożony.




Tak wygląda model MIG 3 ESA AirCombat po malowaniu.



W następnym odcinku pokażemy jak ułożyć pakiet, regulator i silnik w modelu RC. Na koniec będziemy wklejać pręty węglowe dla usztywnienia kadłuba samolotu.

 

‹ Powrót