Sklep modelarski Szczecin, części HB Racing, HPI, Traxxas, HSP, Sakura | Szczecin

HomeŁodzie RCŁodzie i ślizgi › Łódź wyścigowa Volantex Vector RTR silnik bezszczotkowy

Łódź wyścigowa Volantex Vector RTR silnik bezszczotkowy

Łódź wyścigowa Volantex Vector RTR silnik bezszczotkowy

Gotowa do działania
Łódź wyścigowa Volantex RC Vector SR48 797-3 to model o wyjątkowym, sportowym wyglądzie. Została ona wykonana z w całości z tworzywa ABS, co pozwoliło na otrzymanie doskonale sztywnej i wytrzymałej konstrukcji dla zapewnienia jak najwyższych osiągów oraz sterowności.

Prędkość i zwinność
Chłodzony cieczą bezszczotkowy silnik 2212, w który wyposażony został Vector SR48 pozwoli Ci osiągnąć prędkość do 40 km/h. Dzięki możliwości dostosowania prędkości przy jakiej czujemy się pewnie, Vector SR48 sprawdzi się jako łódź dla początkujących, ale i dla bardziej wymagających i zaawansowanych użytkowników. Model ten jest wyposażony w akumulator 11.1V 1000mAh

Konstrukcja i bezpieczeństwo
Model łodzi wyścigowej Vector SR48 został wykonany w całości z tworzywa ABS dzięki czemu konstrukcja jest bardzo wytrzymała. Kadłub ze względu na ciągłą styczność z wodą, został zaprojektowany tak by zapewnić wysokiej klasy wodoszczelność. Dzięki temu elektronika nie wymaga żadnych dodatkowych zabezpieczeń przed zamoknięciem. Łódź ta przeznaczona jest wyłącznie do użytku zewnętrznego.

W zestawie:
Model Volantex RC Vector SR48 RTR                           
Aparatura
Akcesoria
Akumulator 11.1 1000mAh

Specyfikacja:
Długość: 446 mm
Szerokość: 120 mm 

Podobne w tej kategorii