Sklep modelarski Szczecin - dystrybutor HB, MST, Yokomo, Sakura, Mugen Seiki, Tetsujin, GS Racing, KillerBody

Koszyk:
0,00
Home Modele RCSamochody terenowe elektryczne Off-RoadElektryczne › TRAXXAS 70054 Slash 1/16 EP 4 WD

TRAXXAS 70054 Slash 1/16 EP 4 WD

Model RC 1/16 SLASH 4X4 z muskularnym napędem TITAN 550 POWER

SLASH 4X4 w skali 1/16, to charakterystyczny – kompaktowy wygląd samochodu oparty na innowacyjnej platformie Traxxas’a w skali 1/16. Najważniejsze cechy tej maszyny to napęd na cztery koła, wodoodporna elektronika, obniżona sylwetka, amortyzatory olejowe ze specjalnie dobranymi sprężynami. Sprzęgło zapewnia płynne i bezstratne przeniesienie mocy jednostki napędowej na cztery koła. Zastosowanie łożysk i teleskopowych wałów napędowych sprawia, że wydajność napędu jest maksymalna. To wszystko pozwala na pełną satysfakcję w czasie jazdy tym legendarnym samochodem wyścigowym

Muskularny – modyfikowany zespół napędowy.
Do SLASH’a 4X4 w skali 1/16 wmontowano ogromny moment obrotowy pochodzący z silnika szczotkowego Titan 12T 550. Titan zmodyfikowany jest tak samo, jak do modeli w skali 1/10. Elektroniczny regulator obrotów XL-2.5 posiada funkcję wykrywania niskiego napięcia – niezbędną przy stosowaniu palików LiPo, oraz trzy tryby pracy. Wysokoprądowe złącza elektryczne zapewniają wydajny przepływ energii zgromadzonej w pakiecie napędowym.

Wodoszczelna elektronika.
SLASH’a 4X4 w skali 1/16 wyposażono w wodoszczelny układ elektroniczny pozwalający na zabawę w każdych warunkach pogodowych.
Zamknięta obudowa mikro odbiornika, wodoszczelny regulator obrotów XL-2.5 i zamknięte serwomechanizmy układu sterowania sprawiają, że można dobrze się bawić w prawie każdych warunkach terenowych.

System radiowy Traxxas TQ 2.4GHz.
SLASH’a 4X4 w skali 1/16 jest wyposażony w nowy system radiowy TQ 2.4GHz. Nadajnik ma nowoczesny wygląd z ukrytą wewnątrz anteną oraz ergonomiczny uchwyt. Technologia 2,4GHz oznacza, że nie ma potrzeby martwić się o konflikt częstotliwości, bez względu na to, jak wielu innych kierowców ściga się obok. Wystarczy włączyć i jechać - TQ automatycznie lokalizuje nadajnik..

W 100% gotowy do jazdy.
SLASH 4X4 w skali 1/16 jest w pełni złożony z systemem R/C TQ 2.45GHz, szczotkowym zespołem napędowym Titan 12T 550, malowaną karoserią, przyklejonymi oponami, pakietem napędowym NiMh Id, ładowarką i szczegółową instrukcją.
To wszystko sprawia, że w krótkim czasie po wyjęciu z opakowania możesz cieszyć się wyjątkową przyjemnością jazdy tym kultowym samochodem wyścigowym.

Charakterystyka modelu:

w pełni zmontowany – gotowy do jazdy
aparatura zdalnego kierowania TQ™
szczotkowy – modyfikowany silnik napędowy Titan 12T 550
elektroniczny regulator obrotów XL-2.5
pakiet napędowy NiMh iD 7.2 V
ładowarka pakietu napędowego 2A
malowana karoseria z oficjalną licencją
napęd na cztery koła
wodoszczelna elektronika
sprzęgło Torque-control™
wysokoprądowe złącza elektryczne
metryczny system złącz
łożyska kulkowe

MODEL Slash 4X4 to w pełni zmontowany, gotowy do wyścigu z aparaturą TQi™ 2.4GHz, pakietem NiMh 8.4V/1200mAh, szybką ładowarką NiMh 2A, zespołem napędowym Titan 12T 550 i malowaną repliką oryginalnej karoserii.

Najczęściej kupowane z tym produktem