Sklep modelarski Szczecin - dystrybutor HB, MST, Yokomo, Sakura, Mugen Seiki, Tetsujin, GS Racing, KillerBody

Koszyk:
0,00
Home Gry figurkoweINFINITYAriadna › INFINITY 0282 Highlander Caterans (T2 Sniper Rifle

INFINITY 0282 Highlander Caterans (T2 Sniper Rifle

INFINITY 0282 Highlander Caterans (T2 Sniper Rifle). 1 model w blisterze.

Frakcja INFINITY ARIADNA, to potomkowie pierwszych kolonizatorów kosmosu, którzy zaginęli w akcji. Szkoci, Francuzi, Amerykanie i Kozacy tworzą wybuchową, ale nadzwyczaj skuteczną mieszankę. Armia Infinity Ariadna opierająca się głównie na sile kamuflażu i robieniu przeciwnika w balona. Sektorówki: Kaledońska Armia Wyżynna, Merowińskie Siły Szybkiego Reagowania

Cateranie to wojownicy klanowi, którzy splamili swój honor. Najczęściej rekrutują się spośród profesjonalnych żołnierzy z dużym doświadczeniem, którzy skuszeni perspektywą łatwego chleba opuścili szeregi armii, by zająć się pospolitym bandytyzmem. Ich łupem padają przeważnie transporty Teseum podróżujące z kaledońskich kopalni i rafinerii na terytoria zajmowane przez Kozaków czy Merowingian. Cateranie łączą swoje doświadczenie wojskowe ze technikami walki partyzanckiej preferowanej przez klany. Doskonale przygotowani do wszelkiego rodzaju górskich zasadzek starają się unieruchomić przeciwnika z dużej odległości bądź z dobrze zamaskowanych pozycji, z których mogą następnie wyprowadzić ostateczne miażdżące uderzenie.
Ich nielegalna działalność należy do szczególnie szkodliwych, jako że dotyczy surowca absolutnie kluczowego dla kaledońskiej ekonomii. Jednocześnie jednak ich dobór ofiar nie jest całkowicie przypadkowy, jako że Cateranie zawsze dochowują wierności swemu klanowi nigdy nie atakując jego transportów. Sam klan oferuje zaś Cateranom ochronę, a także wynajmuje ich do nękania rywalizujących rodzin, co jest częstą praktyką w złożonej, pełnej konfliktów polityce klanowej Kaledonii. W ten sposób trafiają oni często w szeregi jednego z wielu nieregularnych regimentów, których zadaniem jest obrona kaledońskich granic bądź granic Ariadny.

Ta trudna służba w obronie klanu i państwa to sposób na częściowe przynajmniej oczyszczenie swego imienia, nie wszyscy jednak decydują się skorzystać z tej szansy. Pośród Cateran zawsze znaleźć można wywrotowe jednostki, ludzi niezdolnych do uznania jakiejkolwiek zwierzchności, którzy będą walczyć dla każdego, kogo stać na ich usługi. Dlatego też w Ariadnie nazwa ta kojarzy się wielu, poniekąd nie bez przyczyny, jedynie z bandą dezerterów i kryminalistów.
Najczęściej kupowane z tym produktem