Sklep modelarski Szczecin - dystrybutor HB, MST, Yokomo, Sakura, Mugen Seiki, Tetsujin, GS Racing, KillerBody

Koszyk:
0,00
Home Wyposażenie RCWyposażenie RCAparatury, nadajnik, radioAparatury samochodowe, pistoletowe › Aparatura FS-GT3C 3CH 2,4GH z wyświetlaczem

Aparatura FS-GT3C 3CH 2,4GH z wyświetlaczem

Radio pistoletowe FS-GT3C 3CH 2,4GH

Opis produktu:
FS-GT3C to nowy, 3 kanałowy nadajnik pistoletowy, wyprodukowany przez firmę Flysky. Uwagę przyciąga stonowana kolorystyka obudowy przełamana elementami w kolorze pomarańczowym a także czytelny i podświetlany na biało wyświetlacz LCD.

Aparatura, posiada również proste i czytelne menu, dzięki czemu nawigacja i dobór odpowiednich funkcji są możliwe błyskawicznie. Nadajnik wyposażony jest w funkcję EPA (End Point Adjustment), za pomocą której użytkownik ma możliwość ograniczenia prędkości maksymalnej modelu. Funkcja szczególnie przydatna w przypadku osób rozpoczynających zabawę z modelarstwem zdalnie sterowanym.

Dzięki funkcji Dual Rate, mamy możliwość kontrolowania maksymalnego promienia skrętu naszego samochodu rc. Jak na wysokiej klasy nadajnik przystało, dzięki odpowiednim potencjometrom wytrymujemy model, zaś reversy umożliwią nam odwrócenie kanałów.

Nauka posługiwania się radiem Flysky FS-GT3C zajmie Ci kilka chwil. Dodatkowo, nadajnik wyposażony został w gniazdo DSC (jack 3,5"), dzięki któremu po podłączeniu aparatury do komputera za pomocą kabla FS SM-100 i zainstalowaniu odpowiedniego oprogramowania (VRC software), mamy możliwość trenowania swoich umiejętności prowadzenia pojazdów w domowym zaciszu. Wygodnie umieszczony przycisk 3 kanału sprawia, że możesz użyć go w każdym momencie.

Aparaturę zasila dołączony do zestawu akumulator LiIon 3.7V o pojemności 800mAh, którego ładowanie odbywa się po podłączeniu nadajnika do portu USB komputera za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB. W zestawie znajdziemy również dodatkową wymienną gumową rączkę.

Dane techniczne:
    Liczba kanałów: 3
    Częstotliwość pracy: 2.4GHz
    Regulacja prędkości maksymalnej modelu (EPA)
    Dual Rate - ograniczenie promienia skrętu
    Rewersy kanałów
    Modulacja: 2.4GHz AFHDS
    Kodowanie: GFSK
    Wyświetlacz: podświetlany LCD, 96x30mm
    Piankowa nakładka na koło kierownicy do dokładniejszego sterowania
    Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii
    Zasilanie: akumulator Li-Ion 3.7V 800mAh
    Wymiary: 183x116x51mm (wys./dł./szer.)
    Waga: 330g

Skład zestawu:
    Nadajnik FS-GT3C
    Odbiornik FS-GR3E
    Akumulator LiIon 3.7V 800mAh
    Kabel USB do ładowania
    Wymienna rączka
    Instrukcja obsługi

Najczęściej kupowane z tym produktem