HB Racing Polska dystrybutor hurtownia sklep modelarski Szczecin

HomeModele RCSamochody terenowe elektryczne Off-RoadElektryczne › HPI Wheely King 4x4 Monster Truck RTR Crawler

HPI Wheely King 4x4 Monster Truck RTR Crawler

HPI Wheely King 4x4 Monster Truck RTR Crawler

Przygotuj się na intensywne doznania off-road dzięki modelowi 4x4 Wheely King! Wheely King 4X4 jest to zminiaturyzowaną wersją monster trucka, który dzięki pełnemu napędowi 4WD zapewnia maksymalną przyczepność, która pozwala jemu przejechać w dowolnym miejscu. I oczywiście, niesamowite działanie modelu jest dostępne za pociągnięciem spustu!
Dzięki dokładnemu rozkładowi masy i tylnej belce na kółkach, łatwo kontroluje się model. Można prowadzić go na długich odcinkach na tylnej osi.

Jeśli jazda na tylnych kołach nie jest tym co Cię interesuje to dzięki łatwym modyfikacjom można przejść do kompletnie innego poziomu jazdy: CRWALING. Dzięki wodoodpornej elektryce naprawdę można zabrać go wszędzie!
Przednie i tylne osie są sztywne, wyposażone w przeguby i stworzone do ciężkich przepraw zawieszenie powoduje, że łatowść prowadzenia pojazdu jest wręcz stworzone dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych kierowców modeli RC. Wreszcie, system radiowy 2.4GHz i wodoodporna elektronika pozwala pewnie kontrolować Wheely King w jakiejkolwiek warunkach terenowych i pogodowych!
Wheely King 4x4 - w stanie podjąć się czegokolwiek od jazdy po asfalcie, szutrze, trawie, górskich kamienistych drogach i kompletnie poza drogą nie ważne czy to kamieniste zbocze czy piaskowa wydma!

PODSUMOWANIE

2.4GHz Radio System

2.4GHz technologia pozwala jeździć bez obaw, że będzie kolidował z innymi modelami w pobliżu jak również jest odporny na inne możliwe zakłócenia.

Pełny napęd na 4 koła (4WD) ze stałym rozkładem.


Koła 5.4" Mud Thrasher Tires
Wielkie koła z bieżnikiem traktorowym dają dobrą przyczepność na każdym terenie.

Wysokie zawieszenie
6 calowe pełne sprężynowe zawieszenie amortyzatory wypełnione olejem, mogą znieść niskie jak i wyższe skoki.Podobne w tej kategorii
Najczęściej kupowane z tym produktem