Najlepszy w swojej klasie
Axial AX10 Deadbolt RTR H1 to przedstawiciel najwyższej półki crawlerów. Charakteryzuje się on nie tylko przemyślaną konstrukcją oraz doskonałymi parametrami jezdnymi, ale również nieprawdopodobnie mocnym akumulatorem, dzięki któremu może na jednym ładowaniu pracować nawet 5 godzin! Próżno szukać drugiego takiego modelu na sklepowych półkach. Model wyposażono w elektryczny silnik klasy 540, napęd na cztery koła oraz czteroprzegubowy system podwozia, optymalizujący wykorzystanie momentu obrotowego i przeciwdziałający zarzucania zawieszenia na dużych pochyłościach.

Na każde warunki
Pokonywanie trudnych terenów ułatwia ponadto niezwykle wytrzymała konstrukcja, wykonana z pełnych kompozytowych rurek, doskonałe opony Maxxis Trepador o zwiększonej przyczepności, nylonowe felgi, jak również wysokiej klasy, olejowe amortyzatory. Ze względu na swoje parametry oraz możliwości Axial AX10 Deadbolt RTR H1 adresowany jest do zaawansowanych miłośników RC.
Zaawansowane rozwiązania
Podwozie wyposażono w system 4-przegubowy, który optymalizuje wykorzystanie momentu obrotowego oraz przeciwdziała zarzucaniu zawieszenia na dużych pochyłościach. Osie w powyższym aucie posiadają wiele rozwiązań, które nie występują u innych modeli dostępnych na rynku. Konstrukcja jest jednocześnie prosta i niezawodna, ale także idealnie wyważona.
Niezawodny napęd
Axial AX10 Deadbolt to model w skali 1/10 napędzany elektrycznym silnikiem klasy 540. Napęd na 4 koła powoduje, że żaden teren nie jest dla niego za trudny. Wały napędowe zostały specjalnie utwardzone żeby wydłużyć ich żywotność. Pokrywa ochronna przekładni utrzymuje kurz, brud i inne zanieczyszczenia z dala od zębatek. Wodoszczelna skrzynka odbiornika zapewnia bezpieczną pracę elektroniki nawet w najtrudniejszych warunkach. Sprzęgło ślizgowe umożliwia efektywniejszą pracę silnika i znacznie zwiększa trwałość układu napędowego, zabezpieczając przed blokowaniem się silnika.
Galeria
W zestawie
Model Deadbolt |
Aparatura AX-3 2,4 GHz |
Regulator AE-2 |
Silnik 20T 540/550 |
Serwo AS-3 |
Specyfikacja
Długość |
467,4 mm |
Szerokość |
295,3 mm |
Wysokość |
238 mm |
Rozstaw osi |
307 mm |
Prześwit |
76,2 mm |
Waga |
1,9 kg |
Wymagane do uruchomienia (nie zawarte w zestawie) |
Akumulator Ładowarka Baterie AA do aparatury |