Uniwersalna konstrukcja
Himoto Spatha w skali 1/10 to jeden z najnowszych modeli popularnego producenta samochodów RC typu Short Course. Znakomicie sprawdza się zarówno na drodze szutrowej, jak i na drogach asfaltowych. Jest to zasługą silnika o dużej mocy, zintegrowanego z odbiornikiem regulatora obrotów, doskonałym oponom i zastosowanym amortyzatorom olejowo-sprężynowym. Model został wyposażony w radio z systemem EPA (End Point Adjustment), który pozwala na indywidualne regulowanie działania każdego z serwomechanizmów. Dodatkowym atutem tego systemu jest możliwość ograniczenia maksymalnej prędkości w naszym modelu przez co znakomicie nadaje się dla osób początkujących jak i dla tych bardziej zaawansowanych. Jest to zdecydowanie rozwiązanie unikatowe w tej klasie cenowej.

Zastosowanie łożysk
Auto zostało wyposażone w pełne łożyskowanie kół, co rzadko zdarza się u innych marek tej samej klasy, gdzie zamiast łożysk występują panewki. Dzięki temu rozwiązaniu żywotność auta jest zwiększona oraz zmniejszone są opory toczenia, co znacząco przekłada się na osiągi auta oraz komfort jego użytkowania.
W zestawie
|
Specyfikacja
|
- Model Himoto Spartha RTR 2,4 GHz z silnikiem szczotkowym - Nadajnik pistoletowy 2,4 GHz - Akumulator 2000mAh Ni-Mh 7,2V - Ładowarka sieciowa
|
Skala: 1:10 Długość: 453 mm Szerokość: 256 mm Wysokość: 155 mm Napęd: 4x4 Rozstaw osi: 288 mm
|